ŞART VE KOŞULLAR


Bu web sitesi LIVANA HOTEL ("LIVANA / LIVANA OTEL / BİZ / BU WEB SITE / BİZİM" olarak anılacaktır) tarafından işletilmektedir. Bu web sitesinin kullanıcısı olarak (“SIZ / ZİYARETÇİ / MÜŞTERİ / SİZİN ” olarak anılacaktır) bu web sitesinin herhangi bir şekilde kullanımının hüküm ve koşullarımıza tabi olduğunu kabul etmektesiniz. Bu Şart ve koşullara veya bu hüküm ve koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, web sitemizi kullanmamalısınız.


Genel

Bu Şartlar ve Koşullar ve bu web sitesi ile ilgili tüm işlemler ve bu web sitesinde gerçekleştirilen herhangi bir işlemden kaynaklanan sözleşmeye bağlı olmayan tüm yükümlülükler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir ve Mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine tabidir.Şart ve Koşullardaki maddelere değişiklik kabul etmiyoruz.Bu şartlar ve koşullar İngilizce ve Türkçe olarak verilmiştir.

Ingilizce Versiyon: Lütfen Buraya Tıklayınız

Şart ve Koşullar, gizlilik politikamız dahil olmak üzere politikalarımıza ek olarak okunmalıdır.

Gizlilik Politikası: www.livanahotel.com/gizlilik.html

Bu Şart ve Koşullar yalnızca LIVANA OTEL web sitesi için kapsanmaktadır. Bu web site üzerinden bağlandığınız diğer tüm web siteleri, kendi hüküm ve koşullarına tabidir. Kontrolümüz altında olmayan web sitelerinin içeriği veya çalışması için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

Web Sitemiz Nasıl Kullanılır

Bu web sitesinden yalnızca önbelleğe alma amacıyla görüntüleyebilir, indirebilir ve sayfaları yazdırabilirsiniz.

Ne Yapmamalısın :

 • Bu web sitesindeki materyalleri yeniden yayınlamak (başka bir web sitesinde yayınlama dahil),
 • Bu web sitesinden malzeme satmak, kiralamak veya alt lisansını almak,
 • Ticari veya ticari olmayan amaçlarla web sitemizdeki materyalleri çoğaltmak, çoğaltmak, kopyalamak veya başka şekilde istismar etmek,
 • Bu web sitesindeki herhangi bir materyali düzenlemek veya başka şekilde değiştirmek,
 • Web sitesini zararlı bir şekilde kullanmak (Hack) ve bu web sitesinin işleyişine veya içeriğine zarar verecek hiçbir şey yapmayacağınızı kabul etmelisiniz.

Ayrıca, bu web sitesiyle etkileşime girerken herhangi bir sahte kimlik kullanmayacağınızı veya hileli, müstehcen, iftira niteliğinde veya yasak olan herhangi bir şey yapmayacağınızı da kabul edmiş bulunuyorsunuz.

Erişmek, edinmek, kopyalamak veya izlemek için herhangi bir "derin bağlantı", "sayfa kazıma", "robot", "örümcek" veya başka herhangi bir otomatik cihaz, program, algoritma veya metodoloji veya benzer veya eşdeğer manuel işlem kullanmamalısınız, veya herhangi bir şekilde çoğaltmak veya seyir yapsını engellememelisiniz.

Hotel Kuralları
 • Hotel Odaları Hotel günleri olarak Kiralanmaktadır.
 • Hotel Günu. varış günü saat 02:00 ö.s. da başlar ve Check-In saatleri 02:00 ö.s. ile 11:59 ö.s. arasındadır.
 • Hotel günü Ertesi gün saat 12:00 ö.s. sona erer ve Check-Out en geç 12:00 ö.s kadar yapılmalıdır.
 • Hotel ücreti içerisinde Oda ve Kahvaltı bulunmaktadır.
 • Mevcut yatağın kullanılması durumunda 0*6 yaşında tüm çocuklar ücretsiz konaklanır.
 • Lütfen Check-in sırasında kimlik kartınızı veya pasaportunuzu gösteriniz. Yasaya göre, ziyaretçiler Hotel kayıtları için kişisel belgeler sunmak zorundadır. Bu belgeler tarandıktan sonra iade edilecektir.
 • Hotel odasına yiyecek, içecek ve gıda getirilmesi yasaktır.
 • Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptıktan sonra, size rezervasyon onayınızı içeren bir e-posta göndereceğiz. Onay e-postasını aldıktan sonraki 48 saat içerisinde oda ücretini ödemelisiniz. 48 saat içinde hiçbir ödeme yapılmadığı takdirde rezervasyon iptal edilecektir.
 • Rezervasyon kesinleşmesi için oda ücretinin yatırılması gerekir.
Şart ve Koşullardaki Değişiklikler

Lütfen bu hüküm ve koşulları düzenli olarak kontrol edin. Herhangi bir maddeyı herhangi bir zamanda haber vermeden güncelleyebiliriz. Son güncelleme: 05-09-2020

artlar ve koşullar güncellendikten sonra livanahotel.com'u kullanmaya devam etmeniz halinde her türlü değişikliği kabul edeceksiniz.

Web Sitesi Kimin Tarafından İşletilmektedir

LIVANA HOTEL Karpaz Milli Park / Dipkarpaz Kuzey Kıbrıs
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Kayıtlıdır.
Referans almak için bu şartlar ve koşulların bir kopyasını yazdırmanızı tavsiye ederiz.
LIVANA HOTEL Web Sitesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:
Email: info@livanahotel.com